Шановний споживач!

      Для Вашої зручності пропонуємо наш новий сервіс для передачі показів лічильника газу для побутових споживачів через мережу інтернет, що дозволить суттєво зекономити Ваш час - ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ.

     ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ - це безкоштовний веб-сервіс, що надає абсолютно всю інформацію щодо Вашого особового рахунку. В особистому кабінеті зручно переглядати діючі тарифи, наявний баланс, а також всю історію оплат та показів лічильників.

Порядок  подання показів лічильника газу для побутових споживачів

(фізичні особи - споживачі природного газу на побутові потреби)

      Постановою Національною комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.2015р. затверджено Кодекс газорозподільних систем.

      Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем побутовий споживач (населення) зобов'язаний щомісячно станом на 1 число місяця знімати фактичні покази лічильників газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору газорозподільних мереж - ДП "Кременецьке УПРГ".

      У разі неотримання до 6 числа місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника газу фактичний об'єм споживання природного газу визначається газовим господарством ДП "Кременецьке УПРГ" на рівні планового місячного об'єму споживання, що розраховується виходячи з групи споживання побутового споживача та його середньорічного об'єму споживання природного газу за останні 12 календарних місяців.

      Якщо за підсумками наступного місяця Споживач надасть покази лічильника газу, визначення спожитого об'єму природного газу буде здійснено з урахуванням наданих показів.

ПЕРЕЙТИ ДО ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ