АБОНЕНТАМ

 

Найголовнішим та найціннішим пріоритетом для ДП «Кременецьке УПРГ» завжди залишається людина. Підприємство прагне стати ближчим та кориснішим для кожного клієнта. Саме тому ДП «Кременецьке УПРГ» поставило собі завдання — розширити сферу діяльності та самотужки робити все, що стосується газу і за що компанія несе гарантійну відповідальність. Для цього підприємство постійно розвиває сферу додаткових послуг, задовольняючи таким чином реальні потреби своїх нинішніх та майбутніх абонентів. 


Сьогодні
ДП «Кременецьке УПРГ»  виконує проектні роботи на проведення газових мереж та на встановлення газового обладнання, безпосередньо встановлює та обслуговує це обладнання, проводить газифікацію.

Виконуючи перелічені роботи
ДП «Кременецьке УПРГ» використовує найсучасніші технічні можливості та найкраще газове обладнання. Це дає змогу ефективно використовувати час клієнта та створювати для нього комфортні умови. 

Якщо Ви хочете замовити у
ДП «Кременецьке УПРГ»   якусь послугу або поцікавитись, чи виконує підприємство необхідні Вам роботи, телефонуйте до Контакт-центру ДП «Кременецьке УПРГ» за телефоном (035) 462-67-33, (067) 235-09-53.

Пам’ятайте, лише
ДП «Кременецьке УПРГ»  гарантує безпеку виконання робіт пов’язаних з газом та газовим обладнанням!

 

До уваги усіх споживачів газу

Газові мережі

Газові мережіФОТО: 104.ua

Відповідно до п. 1 глави 5 розділу ІІІ Кодексу ГРМ, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., усі споживачі природнього газу повинні укласти акт розмежування балансової належності  та експлуатаційної відповідальності між Оператором ГРМ (ДП «Кременецьке УПРГ») та споживачем (суміжним суб'єктом ринку природного газу), що є невід'ємною частиною договору розподілу природного газу.

В акті вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту.

Щоб отримати акт розмежування балансової належності, споживачі можуть звернутись до газового господарства особисто, або ж представники ДП «Кременецьке УПРГ» самі відвідають до кожного споживача.

Звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займається  ДП «Кременецьке УПРГ». Для здійснення ремонту  запірної арматури та газового обладнання їх власник (споживач) може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі, за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.