Оплата за спожитий газ під час карантину

До уваги споживачів природного газу!

Адміністрація державного підприємства «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу» (далі – ДП «Кременецьке УПРГ») звертається до побутових споживачів природного газу з проханням відповідального ставлення до обов’язку своєчасності оплати отриманих послуг.

Відомо, що під час введених в країні карантинних заходів не застосовуватимуться штрафні санкції за несвоєчасну оплату за газопостачання, а також не буде здійснюватися припинення (обмеження) газопостачання (з ініціативи ДП «Кременецьке УПРГ») у зв'язку із заборгованістю.

Однак - це не є приводом не платити за надані послуги з газопостачання взагалі!

В період карантину, аж ніяк не скасовується Ваш обов’язок, як споживача, в частині своєчасності оплати за надані послуги з газопостачання відповідно до умов укладених з ДП «Кременецьке УПРГ» договорів на газопостачання, та норм діючого законодавства.

Під час карантину підприємство продовжує працювати в штатному режимі, необхідно вчасно оплачувати електроенергію та водопостачання, податки та збори, здійснювати розрахунки з контрагентами, виплачувати заробітну плату працівникам тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що від своєчасної оплати рахунків за послуги з газопостачання залежить стабільна робота ДП «Кременецьке УПРГ», а, отже, і безперебійне та безаварійне газопостачання до ваших осель. І, якщо Вами не буде здійснюватись оплата за спожитий газ, - підприємство не матиме достатніх ресурсів, щоб і надалі якісно і вчасно здійснювати газопостачання.

Карантинні заходи внесли свої корективи у звичне життя кожного громадянина, разом з тим, просимо бути відповідальними та не створювати собі значну суму заборгованості! Адже, утримуючись від оплати за надані послуги з газопостачання, ви лише збільшуєте свої борги та ставите під загрозу подальшу нормальну роботу підприємства. Не дивлячись на карантинні заходи, сума Вашої заборгованості буде стягуватися, навіть в примусовому порядку.

Також зауважуємо, що у тарифі на постачання природного газу закладена покупна ціна природного газу, який ДП «Кременецьке УПРГ» купує в АТ «НАК «Нафтогаз України». Розрахунки за такий газ необхідно проводити своєчасно. Якщо споживачі не будуть сплачувати за спожитий газ,  безперебійність та безаварійність газопостачання опинитися під загрозою.

Тому, закликаємо не зволікати, та здійснити оплату за надані послуги з газопостачання вчасно, відповідно до умов укладених договорів, в той же час, ДП «Кременецьке УПРГ» буде утримуватися від нарахування штрафних санкцій на період дії карантинних заходів.  

З повагою, адміністрація ДП «Кременецьке УПРГ»