До уваги споживачів! З 01 січня 2020 року діє фіксована ціна на газ!

ДП «Кременецьке УПРГ» повідомляє!

27 листопада 2019 року рішенням Кабінету Міністрів України, а саме  постановою від 27.11.2019 № 1000 «Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», передбачено з 01 січня 2020 року фіксовану ціну продажу НАК «Нафтогаз України» природного газу Постачальникам для забезпечення потреб населення та релігійних організацій протягом першого кварталу та квітня  2020 року.

Запропонована ціна на «чистий» природний газ на період кварталу та квітня 2020 року складає 6 600,00 гривень за 1000 куб.м  з ПДВ.

Передбачається, що зазначена ціна є фіксованою та не буде змінена протягом всього періоду (І квартал і квітень 2020 року) незалежно від кон’юктури цін на ринку газу, окрім випадків, коли такі зміни будуть регламентовані чинним законодавством.

При цьому, споживач не повинен забувати, що кінцева вартість природного газу для споживача буде окрім цього включати тарифи на послуги розподілу та транспортування газу, а також торгівельну надбавку Постачальника, які входять у загальну відпускну ціну на газ.

Ціна на період І кварталу та квітня 2020 року буде впроваджена Постачальником автоматично для всіх побутових споживачів з 01 січня 2020 року.

Споживачі м. Кременець та Кременецького району, які не бажають сплачувати за отриманий газ за фіксованою ціною, мають можливість до 28 грудня 2019 року звернутися до ДП «Кременецьке УПРГ» за адресою розташування центрального офісу Товариства із письмовою заявою про відмову від умов фіксованої ціни на період квартал та переходом на щомісячні ринкові ціни.

Для таких споживачів ціна на природний газ буде визначатися щомісяця в залежності від ціни продажу НАК «Нафтогаз України» природного газу Постачальникам – ринкової ціни.

Наголошуємо!

Рішення щодо відмови від фіксованої ціни, Споживачам необхідно ухвалити до 28 грудня 2019 року.

Для споживачів, які відмовилися від сплати за фіксованою ціною: у разі коливання ціни –  зростання або зниження ринкових цін у відповідному місяці, такі споживачі не зможуть скористатися фіксованою ціною.

Аналогічне обмеження діє і щодо осіб, які обрали розрахунок за фіксованою ціною: якщо фіксована ціна виявиться у відповідний період вищою за ринкову, такі споживачі не зможуть перейти на ринкові ціни до 01 травня 2020 року.

Саме тому споживачам пропонується вибір: застрахувати ризики або обрати щомісячну ціну.

Даною пропозицією можуть скористатися всі категорії побутових споживачів (пільговики, субсидіанти тощо) та релігійні організації.