ДП «Кременецьке УПРГ», як об’єкт критичної інфраструктури працює в штатному режимі. Працівники, які забезпечують безперебійне та безаварійне газопостачання, перебувають у посиленій готовності до виконання всіх завдань. Наразі напоготові всі бригади аварійної служби (тел. 0674572240), виробничі підрозділи та служба експлуатації систем газопостачання.

Разом з тим, у зв’язку із запровадження в Україні умов надзвичайного та воєнного стану, підприємство тимчасово припиняє обслуговування споживачів в режимі надання особистих консультацій працівниками сервісного центру безпосередньо в приміщенні підприємства (вул. Вокзальна, 4 у м.Кременець).

Тимчасово припиняється надання інших послуг, зокрема проведення різного роду будівельно-монтажних робіт за заявами споживачів.

Про час відновлення повноцінної роботи буде додатково повідомлено.  

Всі консультації будуть надаватися виключно засобами телефонного зв’язку, електронної пошти чи в особистому кабінеті споживача за посиланням: https://gasolina-online.com/login.

Телефона для отримання консультацій:

1505

(03546) -2-18-18

(067) 235-02-92

(067) 235-09-93

(067) 457-22-40

(03546) -2-44-84

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Разом з тим, зазначаємо на необхідності суворого дотримання правил безпеки при споживанні газу. У випадку аварійної ситуації вжити усіх заходів для перекривання газових кранів перед газовими приладами, та, за можливості, негайно повідомити аварійно-диспетчерську службу ДП «Кременецьке УПРГ» за телефоном (тел. 0674572240, 15-05).

Також, наголошуємо на необхідності вчасного розрахунку за надані послуги з розподілу природного газу, адже саме ці кошти спрямовуються на підтримання газорозподільної системи в працездатному стані. В умовах, коли агресор намагається пошкодити чи знищити об’єкти критичної інфраструктури наявність фінансової та технічної спроможності оперативно реагувати на усі аварійні чи ремонтні випадки є беззаперечною.

Окрім цього, звертаємо увагу на необхідності вчасного надання показників лічильників газу в абонентську службу підприємства.

Сподіваємося на Ваше розуміння.

З повагою, адміністрація ДП «Кременецьке УПРГ»!