Проєкт структури тарифу на послуги розподілу природного газу ДП «Кременецьке УПРГ» на 2022 рік

  Відповідно до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ДП "Кременецьке УПРГ" оприлюднює Проєкт розрахунку нової структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на.2022  рік за елементами витрат.

Основною метою перегляду тарифу є забезпечення утримання газопроводів в технічно справному стані, перегляд матеріальних витрат та витрат на послуги у зв’язку з інфляційними процесами та технологічними потребами, приведення рівня заробітної плати працівників підприємства до середньої по промисловості в Тернопільській області.

       Повідомляємо, що 27.10. 2021 року о 9-00 год. за адресою: м. Кременець, вул. Вокзальна, 4, (актовий зал), відбудеться відкрите обговорення Проєкту розрахунку нової структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ДП "Кременецьке УПРГ"  на 2022 рік, який діятиме з моменту його затвердження НКРЕКП.

     Зауваження та пропозиції до даного проєкту приймаються по 26.10.2021 року включно  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., ,або на поштову адресу підприємства: 47002, м. Кременець, вул.Вокзальна,4, ДП «Кременецьке УПРГ» та за номером телефону (03546) 2-12-16.

   Переконливе прохання – зацікавленим особам, які мають бажання взяти участь у відкритому обговоренні проєкту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ДП «Кременецьке УПРГ» на 2022 рік, - дотримуватися протиепідемічних заходів (наявність засобів індивідуального захисту).

Структура тарифу на послуги розподілу природнього газу.

Обгрунтування до обговорення тарифу на 2022 рік.