Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу ДП «Кременецьке УПРГ» на 2021 рік

ПРОЕКТ СТРУКТУРИ ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» НА 2021 РІК

   Відповідно до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ДП "Кременецьке УПРГ" оприлюднює Проект розрахунку нової структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на.2021  рік за елементами витрат.

Основною метою перегляду тарифу є приведення тарифу до економічно обгрунтованого рівня. Підставою для перегляду розміру тарифу є: зміна витрат, які передбачені структурою тарифу, приведення рівня заробітної плати працівників підприємства до середньої по промисловості, перегляд витрат на матеріали та послуги у зв’язку з інфляційними процесами.

   Зауваження та пропозиції до даного проекту приймаються по 05.11.2020 року включно  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., ,або на поштову адресу підприємства: 47002, м. Кременець, вул.Вокзальна,4, ДП «Кременецьке УПРГ» та за номером телефону (03546) 2-12-16.

 

   Повідомляємо, що 06.11. 2020 року о 9-00 год. за адресою: м. Кременець, вул. Вокзальна, 4, (актовий зал), відбудеться відкрите обговорення Проекту розрахунку нової структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ДП "Кременецьке УПРГ"  на 2021 рік, який діятиме з моменту його затвердження НКРЕКП. 

Структура тарифу на послуги розподілу природнього газу.

Обгрунтування до обговорення тарифу на 2021 рік.