До уваги комунально-побутових організацій – споживачів природного газу!

До уваги комунально-побутових організацій – споживачів природного газу!

З метою своєчасного відновлення газопостачання перед початком нового опалювального сезону ДП «Кременецьке УПРГ» нагадує Вам про необхідність заздалегідь оформити всі необхідні документи для відновлення газопостачання.

Для цього Вам необхідно звернутися до відповідальних працівників підприємства із актом готовності до роботи в опалювальний період (бланк додається скачати ТУТ ) та надати наступні документи за переліком:

В технічну службу- :

 1. Копія наказу по підприємству-споживачу про призначення відповідального за газове господарство (згідно вимог п.3.1 гл.3, розд.V «Правил безпеки систем газопостачання» та пп. 24.4, 24.9 ДБН В.2.5-20-2001 "Газопостачання") (складає споживач самостійно).
 2. Перелік осіб відповідальних за газове господарство та технічний стан вузлів обліку газу, що уповноважені здійснювати  обстеження, перевірки комерційних вузлів обліку газу, допускаються до їх проведення, і уповноважені брати участь в їх пломбуванні (згідно вимог п.4 гл.5 розд. Х «Кодексу газорозподільних систем» та розділу 12 «Правил обліку природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами, постачання та споживання»).
 3. Копії посвідчень відповідальних за газове господарство підприємства-споживача з пред'явленням оригіналу (згідно вимог статті 18 ЗУ «Про охорону праці»).
 4. (В залежності від типу об»єкту) Перелік осіб операторів котельні.
 5. Копії посвідчень операторів котельні підприємства-споживача з пред'явленням оригіналу (згідно вимог статті 18 ЗУ «Про охорону праці»).
 6. Паспорт на газоспоживаюче обладнання внутрішнього газопостачання;
 7. Договір на технічне обслуговування систем газопостачання і газового обладнання (згідно вимог п.5.4 гл.5 розд.V «Правил безпеки систем газопостачання»)
 8. Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін (згідно вимог пункту 3, постанови НКРЕКП №2494 від 30.09.2015р. «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (у випадку відсутності раніше оформленого акту).
 9. В залежності від типу газоспоживаючого обладнання - Акт про перевірку стану димових і вентиляційних каналів від спеціалізованого підприємства (згідно вимог п.6.8 гл.6, розд.V «Правил безпеки систем газопостачання»).
 10. Акт про герметизацію вводів інженерних комунікацій (згідно вимог п.5.10 гл.5 розд.V «Правил безпеки систем газопостачання») (при наявності таких ).

В службу обліку газу-:

 1. Копію паспортів (свідоцтв про повірку) засобів вимірювальної техніки з чинною відміткою про повірку.
  1. Довідка – дозвіл від постачальника газу (ліміт, номінація, оплата).
  2. Акт та протокол експертизи монтажу ВОГ (для ВОГ на базі лічильників газу з коректорами та для ВОГ на базі звужуючих пристроїв (п.6.5 РМУ 037-2015; РМУ 040-2012; п.13.1 МВУ 034/03-2008), для нових та реконструйованих ВОГ).

Юрисконсульту-:

 1. копія статуту підприємства (завірено);
 2. копія свідоцтва про держ. реєстрацію (завірено);
 3. копія довідки з єдиного держ. реєстру підприємств та організацій;
 4. копія свідоцтва про право сплати податку;
 5. копія документа про право власності;
 6. лист з реквізитами фактичними.

Для зручності та пришвидшення процесу обробки актів бланк останнього можна оформити завчасно, роздрукувавши його форму за посиланням, що наведене нижче.