Кожен споживач ДП «Кременецьке УПРГ» повинен обрати нового постачальника газу до початку грудня 2020 року

Кожен споживач ДП «Кременецьке УПРГ» повинен визначитися щодо постачальника газу до 1 грудня.  

З 1 серпня в Україні запрацював вільний ринок природного газу, згідно з положеннями Закону України «Про ринок газу». Відповідно до правил газопостачання, якщо ринковий діючий постачальник газу не може повністю забезпечити своїх клієнтів природним газом, то до 60 днів цю функцію виконує постачальник «останньої надії». З кінця жовтня на території м.Кременець та сіл с.Будки, с.Білокриниця, с.Богданівка, с.Бонівка, с.Борщівка, с.Валігури, с.Веселівка, с.Горинка, с.Двірець, с.Дунаїв, с.Жолоби, с.Зеблази, с.Кімната, с.Колосова, с.Комарівка, с.Крутнів, с.Куликів, с.Кушлин, с.Лідихів, с.Лопуше, с.Лосятин, с.М.Андруга, с.В.Млинівці, с.Н.Кокорів, с.Підлісне, с.Підлісці, с.Плоске, с.Попівці, с.Раславка, с.Ридомиль, с.Розтоки, с.Рудка, с.Савчиці, с.Сапанів, с.Ст. Кокорів, с.Ст.Почаїв (вул. Озеро), с.Чугалі, с.Шпиколоси Кременецького району Тернопільської області цей обов’язок покладений на ТОВ ГПК «Нафтогаз України», як на постачальника «останньої надії».

Незабаром, клієнти постачальника «останньої надії» отримають від компанії рахунок, де буде зазначена сума до сплати за природний газ, спожитий у жовтні та в листопаді 2020 року.

Безстрокове газопостачання від постачальника «останньої надії» неможливе. Тому кожний клієнт має перейти до ринкового постачальника газу, при цьому, ДП «Кременецьке УПРГ» і надалі має усі юридичні повноваження постачати природний газ побутовим споживачам, але без переукладення договору постачання природного газу не обійдеться.

Наразі в Україні є два ресурси, де можна вибрати іншого постачальника газу онлайн: ГазПравда та  Газотека. Там можна дізнатися про цінові пропозиції від постачальників, які працюють на ринку, а також пройти процедуру ідентифікації, як побутового споживача.

Побутовий споживач може виявить бажання і надалі працювати з ДП «Кременецьке УПРГ» в частині постачання природного газу. В такому разі, новий договір кожному споживачеві буде запропоновано особисто працівниками підприємства, під час обходів помешкань. Або ж, споживач може особисто звернутися до сервісного абонентського центру ДП «Кременецьке УПРГ», за адресою: вул. Вокзальна, 4, м.Кременець.      

Що стосується надання послуг з розподілу природного газу, то тут ситуація залишається незмінною. ДП «Кременецьке УПРГ», як балансоутримувач газорозподільних мереж, і надалі надаватиме послуги з розподілу природного газу на території ліцензійної діяльності.