Список ГРП і вулиць, які під'єднані до них

ГРП №1а (біля АГРС).

вул.Корнії (ліва сторона від кольца до повороту на Рудку)

ГРП №1 (біля буд. оператора)

вул.Корнії (ліва сторона від кольца до повороту на Рудку)

 

ГРП №2 Мікрорайон

вул.Петлюри12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Мікрорайон3 буд 1, Ювілейна 2, Хмельницького 17а.

 

ГРП №3 Мікрорайон

вул.Мікрорайон 3,буд 2, 3, 4, 5; Льотч.Визвол. 32а, 33, 37, 39, 43, 45, 49.

 

ГРП №4 с.Підлісці

с.Підлісці

 

ГРП №5 Школа-інтернат

Л.Визволителів,  107 Кр.Дивізії (котеджі),  Хмельницького, Куличівка, Промисловий, Ватутіна, Акімова, Піщана,  Дубенська (від "Дзвону" до ПТУ)

ГРП №6 107 Кр. Див.

107 Кременецької дивізії (багатоповерхові).

 

ГРП №7 вул.Харчука

Харчука, Високий, Стрімкий, Ліцейна, Пасічна, Козубського, Миру Пчілки, Л.Українки, Затишшя, В.Дубенська, Шевченка, П.Мирного, Довга, Медова, Словацького, ДрагомановаСпортова, Горького, Коцюбинського, Базарна, Франка, Шумська, Козацька, Потік Ірва, Джерельна, Глиняняна, Нова, Об'їздова, Крейдяна, Піддівоча,

ГРП №8 Корнії ліва сторона

Корнії(ліва сторона піля повороту на Рудку), вул.Сільська,

 

 

ГРП №9 Корнії права сторона

Вивозова верхня, Котляревського верхня, Корнії(права сторона), Зелена,  пр,Сільський, Почаївський, Вишнівецький,

 

ГРП №10 Вивозова нижня

Вериківського, Ремісничий, Космодемянської, Котляревського, Климова, Гл.Туники, Красногірка, Вишнівецька, Макова, Замкова, Грушевського, Липовиця, Шкільна, Садова, Кривоноса, Садова, Шкільна, Вербова.

 

ГРП №11 Ст.Детюка

Ст.Детюка, Толстого, Спокійна, Корольова, Княжина, Глінки, Туницька, Ясна, Пушкіна, Поздовжня, Ст.Вали, Липова, У.Самчука.

 

ГРП №12 Платонової

вул.Платонової, Осовиця.

 

ГРП №13 Біля пожежної

Пожежна на цукр.заводі і два двохповерхові будинки біля пожежної.

 

 

ГРП №14 Космонавтів

Космонавтів, с.Бонівка, Моргви, Грабівка, Ляшуки, Переліски, Зеблази, Плитниця, Сичівка, Глинянка, Дівича.

ГРП №15 Лідихів

с.Лідихів.

ГРП №16 Будки

с.Будки.

ГРП №17 Петлюри 17

вул.Петлюри (приватний сектор).

ГРП №18 Березина

вул.Березина.

ГРП №19 Вокзальна

вул.Вокзальна.

ГРП №20 Білокриниця

с.Білокриниця.

 

ГРП №21 Млинівці

с.В.Млинівці

ГРП №22 Шевченка 49

вул.Шевченка, 49.

ГРП №23 Лятуринської

Лятуринської, Кошового, А.Підгірна, Відродження, Непр.-Грановського, Курчатова, Ольжича, Дубенська (від"Євробуду до "Норми"), Березова, Фещуки. 

ГРП №24 Сапанів

с.Сапанів.

ГРП №25  Стрілецька

Стрілецька, Марценівка, Теліги, Дружба, Санаторійна, Гагаріна, Підлісна, Дубенська (від Садочка №5 до "Норми")

 

ГРП №26  Горбача

вул.Горбача.

ГРП №27  х.Галяси

хут.Галяси

 

ГРП №28 Плоске(Космонавтів)

с.Плоске, Підлісне.

ГРП №29  с.Плоске(АЗС)

с.Плоске, Підлісне.

 

ГРП №30  с.Жолоби

с.Жолоби

 

ГРП №31 хут.Двірники

хут.Двірники.

 

ГРП№32 смт.Вишнівець

смт.Вишнівець

 

ГРП№33 с.Лосятин

с. Лосятин, Борщівка

 

ГРП№34 с.Шпиколоси

с.Шпиколоси

ГРП№35 Шевченка,69

вул.Шевченка буд 69,71

ГРП№36 Б.Хмельницького 17

вул. Б.Хмельницького 17а, С.Петлюри14 Ювілейна 1, Мікрорайон3 буд 2,3

                                                             

ГРП №37 с.Колосова

хут.Міщани

ГРП№38с.Колосова

с.Колосова

ГРП№39с Колосова

с.Попівці

ГРП№40с.Рудка

с.Рудка

ГРП№41хут.Двірець

хут.Двірець

ГРП№42 с.Попівці

с.Попівці

ГРП№43с.Рудка

с.Дунаїв

ГРП№44 С.Петлюри

вул.С.Петлюри18,20,22,24,26,28

ГРП№45 Л.Визволителів

вул.Визволителів43,45,47,49, Мікрорайон3 буд5

ГРП№46с.Раславка

с. Раславка

ГРП№47с.Валігури

с. Валігури

ГРП№48с.Комарівка

с.Комарівка

ГРП№49 с.Кімната

с.Кімната

ГРП№50с.Богданівка

с.Богданівка

 

ГРП№51с.Дунаїв

с.Дунаїв

ГРП52 Л.Визволителів

вул.Л.Визволителів 32а