Порошенко каже, що #Прикрути - не тема для жартів і тролінгу

Порошенко каже, що #Прикрути - не тема для жартів і тролінгу

В Україні останнім часом зроблено величезні кроки для стимулювання власного видобутку газу, що дасть нам змогу незабаром стати енергетично незалежною державою.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Щодо видобутку, мені здається, що і я як президент, і уряд, і парламент зробили величезні кроки для того, щоб стимулювати всіх (видобувників) без винятку. Я противник того, щоб державні підприємства отримували якісь переваги, руйнуючи інвестиційний клімат і конкурентність. І взагалі вважаю державу неефективним власником», - сказав Порошенко. 

Він зазначив, що останнім часом були ухвалені важливі рішення для стимулювання власного видобутку газу.

Порошенко також підкреслив, що здобуттю енергонезалежності сприяє і енергоефективність. У цьому контексті він відзначив, що Україна, яка споживала майже 50 млрд кубів імпортного газу, скоротила його споживання більш як удвічі. 

Президент висловив упевненість, що Україна здатна найближчим часом стати енергетично незалежною. «І мені байдуже, в кого Україна і українські підприємства будуть купувати газ, видобутий в Україні, - у «Шеврона», в «Украгазвидобування», у «Шелл» або в будь-якого інвестора, який прийде до нас з надсучасними технологіями, з надсучасною швидкістю буріння, з надсучасними методами розвідки, і забезпечить нам енергетичну незалежність. Але я твердо вірю, що наші кроки дуже наблизили нас до цього процесу», - акцентував Порошенко. 

Водночас він наголосив, що тема «Прикрути» не має жодного стосунку до видобутку газу, оскільки йдеться про солідарність громадян, тому він не дозволить перевести це «в жарт або в якийсь тролінг». 

за даними https://www.ukrinform.ua