subsudii

 

 

Шановні абоненти, споживачі природного газу!

   У попередніх опалювальних періодах споживачі, які отримували субсидію та економно використовували газ та вкладалися в соціальні нормативи, мали на особових рахунках переплати, які виникали за рахунок отриманих субсидій могли не платити обовязковий платіж.

     Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. №848» (зі змінами, внесеними постановою КМУ №841 від 17 жовтня 2018р.) встановлено:

«громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість».

   Таким чином, з 17.10.2018р. усі отримувачі субсидій зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язковий платіж. Надання субсидії припиняється у разі, якщо споживач має заборгованість понад два місяці з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги. Розмір обовязкового платежу в кожного субсидіанта зазначено у повідомленні про призначення субсидії.

   Звертаємо Вашу увагу, що для коректного проведення нарахувань, споживачі зобов’язані щомісячно вчасно передавати показники лічильників, які обліковують фактично використані послуги.

Адміністрація ДП «Кременецьке УПРГ»